top of page

Ankara Düğün Fotoğrafçılığı


Düğün Fotoğrafçılığında Doğallık Ön Planda Düğün fotoğraflarında sıradışı görüntüler yakalamak için Ankara drone çekim ve Ankara dış çekim fotoğrafçılığının kullandığı yeni trendlerden yararlanabilmeniz için faydalı bazı bilgiler vereceğiz.


Klasiktir söylenir; "Düğün fotoğrafçılığı için verilen sade pozlar artık mazide oldu". Bu sözü kısmen doğru sayabiliriz. Esasen geçmişte kaldı fakat biraz düşünüldüğünde alternatiflerin içine biraz olsun klasik fotoğrafları da sokmak gerekir. Artık çiftler en doğal görüntüleri ile fotoğraf karelerinde yer almak ve yıllar sonra maziye baktıklarında o mutlu günlerini o günkü heyecanı ile tekrar yaşamak istiyorlar. Merasim öncesi hazırlık sürecinden başlayıp düğün bitinceye dek, çekilen belgesel özellikli fotoğraflar ve düğün filmleriyle her anı unutulmaz yapmak istiyorlar. Son bir kaç yıldır özellikle düğün filmi alanında da çok daha kapsamlı ve farklı isteklerle karşılaşmak mümkün oldu. Bu istekler en ileri seviye tekniğe sahip fotoğrafçılık, video çekim araçları sayesinde karşılanabiliykr, ayrıca mesleki donanım ve bigiler sayesinde de bu taleplere yanıt vermek mümkün oldu. Düğün hazırlığı içindeki çiftler eğer bir fotoğrafçısı ile görüşmelere başladılarsa, onlara ekseriyetle sunulan; belli bir süre içinde, bir yada iki farklı yerde dış çekim düğün fotoğrafları olmaktadır.


Siyah Beyaz Fotoğraflar


Stüdyoda düğün fotoğrafçılığı hizmeti çok gerilerde kaldı. Özellikle son yıllarda çiftlerin düğün fotoğrafları, çiftlerin kendi tarzları ve ruhlarını ortaya koyacak şekilde özel olmaya başladı. Bu sebeple kişiye özel çalışmalara ağırlık verilmeye başlandı. Son yıllarda siyah beyaz düğün fotoğrafçılığı trend haline dönüştü. Özellikle de merasim günü, belgesel özellikli düğün fotoğrafları çekimlerinde tarihi filmlerde tercih edilen efektlerlarle bezenmiş nostaljik siyah beyaz fotoğraflar çekiliyor.


Retro Stil Düğün Fotoğrafları


Romantizm ve romantik ortamlardan hoşlanıpta kendilerini maziye ait hisseden gelin ve damat adayları için Retro stil fotoğraf çekimleri de bir diğer trend oldu. Gelinlikten aksesuara aksesuarlardan gelin ve damat saç modeline, düğün mekanı dekorasyonuna kadar her ayrıntının içerisinde, Retro stil esintiler kullanılıyor. Merasim konseptleri Vintage – Retro olduğundan özel hazırlaman Vintage renk tonlarını kullanımında özen gösteriliyor..

Eğer kendinizi maziye ait hisseden romantik çiftlerdenseniz Retro stil fotoğraf çekimleri için Ankara düğün fotoğrafçısı hizmeti veren firmamızla iletişim kanallarımız aracılığıyla irtibata geçmenizi öneririz.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page