top of page

Düğünü Drone ile Çekim Yapan Fotoğrafçılar

Düğünü Drone ile Çekim Yapan Fotoğrafçılar


Düğünü drone ile çekim yapan fotoğrafçılar bu işlerini çok ciddiye alıp ona göre hizmet sunmalıdır. Drone kullanmak birçok maharet ve drone pilotluğu gerektirir bu yüzden drone çekimi yapacak fotoğrafçı arandığında bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Düğününüz için drone video çekimi mi düşünüyor musunuz? Youtube videolarını gördünüz. Bunu bir blogda okudunuz, ancak yine de drone video çekiminin veya hava sinematografisinin gerçek amacı, alaka düzeyi ve yararı ile ilgili sorularınız var. Bir düğünü çekmek için gerçekten bir drone gerekip gerekmediğine karar vermek söz konusu olduğunda gerçekten de zor olabilir ama artık yalnız değilsiniz. Profesyonel drone çekimi ve fotoğraf çekimi yapan firmamızla hizmetinizdeyiz daha fazla bilgi için bize mesaj atmaktan çekinmeyin.

Drone ile Düğün Videosu Çekme Maliyeti Nedir?


Bazı drone ile çekim yapan fotoğrafçılar, fotoğraf veya video başına sabit bir ücret talep ederek, bütçenize uygun doğru sayıda resim veya video istemenizi kolaylaştırır. Bazıları ise dakika başına veya saat başına ücret alır. Diğerleri, belirli sayıda fotoğraf içeren tüm çekim için sabit bir taban fiyat ve ek görüntüler için ek ücret talep edecektir.


Drone ile Düğün Videosu Çeken Fotoğrafçılar İletişim


Dronelar, yüksek çözünürlüklü kameralarla donatılmış insansız hava araçlarıdır. Gökyüzündeki gözler olduklarını söylersek gerçekten de abartı olmaz. Drone video çekimi, düğün videosunu havada asılı duran bir kamera gibi yüzlerce metreden çekme pratiğiyle töreni tüm ihtişamıyla yakalar. Dronelar, çekilirken kamera akışının canlı görebilen bir yer üstü operatörü profesyonel tarafından çalıştırılır. Bir drone, yüksek irtifadan çekim yaptığı için ana düğün törenini bütünüyle çekmeyi çok kolaylaştırır. Buna bir hava kamerasıyla mümkün olan çeşitli sinematik hareketleri de eklenince ne kadar harika bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız. Bir drone ile çekim yaparken yaratıcılığımızın sonu yoktur. Dronelar, düğün mekanının üzerinde uçan, daha önce hiç görmediğiniz güzel hava videoları ve fotoğrafları elde eden insansız helikopterler gibidir! Drone ile çekim yapan fotoğrafçılar mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz, hemen bizimle iletişime geçin ve size özel fırsatlarla ilgili sizi bilgilendirelim.

10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page