top of page

Talesofwed ile Düğününüzün Her Anını Yeniden Yaşayın!

Talesofwed ile Düğününüzün Her Anını Yeniden Yaşayın!


Talesofwed özel alanlarda yapılan düğün çekimleri gelin ve damat için unutulmaz olan düğün anlarını her baktıklarında yeniden yaşamalarını sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan çekimler ile fotoğraflar her bakışta o anki duyguyu daha yoğun bir şekilde yaratacak özenle çekilmektedir. Ayrıca bu şekilde çekilen düğün fotoğraflarında her zaman yeni trendler takip edilmekte ve düğün fotoğrafları güncele uygun bir şekilde çekilmektedir. Kişilerin isteklerine göre farklı konseptler uygulanan bu fotoğraflar bireylerin içine sinmesi açısından tamamen kişisel isteklere göre şekillenmektedir. Ayrıca düğün fotoğraflarının çekimi drone ile yapıldığında daha da güzel ve net fotoğraflar ortaya çıkmaktadır. Talesofwed çekimleri drone aleti ile yapıldığı için çiftler tarafından çok sık bir şekilde tercih edilmektedir. Drone çekiminde çekim alanı genişletilmektedir. Yani yalnızca çiftleri yakından değil çiftlerin etrafını da geniş bir şekilde çekime almaktadır.


Talesofwed Drone Düğün Çekimleri ile En Güzel Gününüz Hep Sizlerle Kalsın!


Talesofwed düğün çekimleri düğün organizasyonunun en önemli kısmına dahildir. Düğün gününü sabahından başlayıp gün bitimine kadar her anı tek tek kaydeder, fotoğraflar. Bu şekilde en heyecanlı olan düğün günündeki tüm anılarınız her yaşınızda sizinle gelir ve her an sizi gülümsetir. Bu şekildeki düğün çekimleri genellikle gelinin hazırlık sürecini daha çok konu edinmekle birlikte damadın da hazırlık sürecinden kareleri içerisinde barındırır. Sonrasında düğün içerisinde de yine etraflı çekimler yapılır ve en son düğün bitiminde gelin ve damat istekleri doğrultusunda dış çekime giderler. Dış çekim yine isteğe göre drone ile gerçekleşebilir. İsteğe göre çekim alanı seçilebilir ya da belirli çekim alanlarında da bu dış çekim yapılabilir. Gelin ve damadın her anını bir fotoğraf karesine yansıtmak için yapılan bu çekimler ileriki günlerde gülümsetecek birer anıya dönüştürülür.


Talesofwed Çekimler ile Duygularınızı Yansıtın!


Düğün çekimlerinde gerek dış mekan gerek ise iç mekan çekimlerinde gelin ve damadın heyecanı hat safhada ve aynı zamanda stres seviyeleri de oldukça yüksektir. Gelin ve damadın bu heyecanlarının azalması ve duygularını fotoğraflara daha net yansıtabilmeleri adına çekim yapan bireylerin samimi olması ve onların içini rahat tutması çok önemlidir. Bu şekilde heyecandan uzak yapılan çekimlerde gelin ve damat yaşadıkları sevgi ve mutluluğu fotoğraflara daha çok aktarabilecek ve daha samimi fotoğraflar ortaya çıkacaktır.

20 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page